نتایج جستجو برای عبارت :

دل واره

طرح واره ها گره ها و قالب هایی هستند که در کودکی در کودک ایجاد شده و او را شکل می دهند و بعدها بصورت بزرگترین موانع، سد راه رسیدن شخص به هدف های شغلی و ارتباطی، در می آیند.
تا کنون ۱۸ طرح واره شناسایی شده که بعضی از آنها به مانند، خود انضباطی ناکافی، شکست و تنبیه  تاثیرات مهمی در سرمایه گذاری و انجام معاملات دارند. در پست های آینده تک تک طرح واره ها و نفوذ آنها بر معاملات را بررسی می کنیم.
دانلود رمان اختصاصی غزل واره های دلم
ام رمان: غزل واره های دلم
نویسنده : مریم ثروت
ژانر رمان: اجتماعی, عاشقانه
فرمت دانلود رمان : APK (اندرویدی ) PDF (برای کامپیوتر ، تبلت و …)
تعداد صفحات: ۳۲۳

دانلود با فرمت pdf
DOWNLOAD
دانلود با فرمت APK
::::برایه لینک دانلود نظر بزارید::::
DOWNLOAD

نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است . شکل، رنگ، سبک حروف و… باید مشخصاً از دیگرعلایم مشابه متفاوت باشد . نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است.  همچنین خصوصیات سازمان ها و نهادها و … را شرح می‌دهد .
لوگو چیست؟
نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است . شکل، رنگ، سبک حروف و… باید مشخصاً از دیگرعلایم مشابه متفاوت باشد . نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است.  همچنین خصوصیات سازمان ها و نهادها و … را شرح می‌دهد .
مقاله ای کامل از طراحی لوگو 
طراحی لوگو چیست؟
طراحی لوگو یا نشانه(نشان واره) عنصر نوشتاری,تصویری و یا سمبل گرافیکی را شامل می شود که با استفاده از بیان یک عبارت از طریق نشانه,نوشتار و علامت یک مفهوم خاص را به بیننده انتقال می دهد.از نشان واره ها به عنوان امضاء نیز استفاده می شود تا فعالیت یک فرد و سازمان را نشان دهد.
لوگو عنصری از علائم دیداری را نیز شامل می شود;که به صورت خاص ایده پردازی و اجرا می شود.این اشکال با استفاده از عناصری خاص شکل می گ
طراحی لوگو چیست؟
طراحی لوگو یا نشانه(نشان واره) عنصر نوشتاری,تصویری و یا سمبل گرافیکی را شامل می شود که با استفاده از بیان یک عبارت از طریق نشانه,نوشتار و علامت یک مفهوم خاص را به بیننده انتقال می دهد.از نشان واره ها به عنوان امضاء نیز استفاده می شود تا فعالیت یک فرد و سازمان را نشان دهد.
لوگو عنصری از علائم دیداری را نیز شامل می شود;که به صورت خاص ایده پردازی و اجرا می شود.این اشکال با استفاده از عناصری خاص شکل می گیرد و شکلی جدید به وجود می آو
ادعای سقوط شهابسنگ در قائم‌شهر
شهاب‌سنگ البرز
"مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند".
"سنگ نورانی در حوالی میدان آزادی تهران سقوط کرد".

شهاب‌سنگ‌ها قطعه جامدی از بقایای به جای مانده از جرم‌هایی مانند دنباله‌دارها، سیارک‌ها یا شهاب‌واره‌ها هستند که توانسته‌اند پس از گذر از اتمسفر و تحمل تأثیر آن، بر روی سطح زمین سقوط کنند. هنگامی که جرمی به جو وارد می‌شود، عو
آدینه شب آذرخشی جهید 
آرزویی بر کاغذی نقش بست
گوهر از کوه نمایان شد 
کلاغی به چنگالی در ربود
کرکسان بر دشت سرازیر شدند
مرغکان در لانه کز شدند
چرخان با دم خروسی روبهان 
قرقاولان گریزان 
بیشه خالی از شکار شد
گرگ سحرگاه به خضرا زد
درنیافت قرقاول و مرغکی 
چون درربوده بودند کرکسان
جمله ساده در 7a شامل یک عبارت منفرد میباشد در حالیکه جمله مرکب 7b شامل دو جمله واره میباشد، یک جمله واره غیر مستقل (Mirabelle knows {something} ) و یک متمم جمله ای (the boys are rowdy) ، شکل 1-7 نمودارهای دو جمله را نشان میدهد
هنگامی که مؤلفه های نحوی مهم مثل جمله واره ها در کلمات مرتبط سیگنال مشخص شده است، کار تجزیه گر بطور منطقی راحت و تسهیل میشود. مرزهای جمله ای با کلمات عملکردی (مثل who و that) ، نشانه های نقطه گذاری (مثل کاما یا مکث ها) و یا بوسیله واحدهای عروضی (مثل حرکت
طرح واره های ناسازگار اولیّه
کلمه ی «طرح واره» در حوزه های پژوهشی مختلفی به کار برده شده است. طرح واره به طورکلی ، به عنوان
ساختار[۱]،قالب[۲]،چهارچوب[۳]تعریف می شود. در فلسفه ی قدیم یونان ، منطقیون رواقی[۴]،مخصوصاً فروسیپوس[۵] (۲۰۶ الی ۲۷۹ق.م)، اصول منطق را در قالب “طرح واره استنباط[۶]” مطرح کردند. طرح واره در نظام فلسفی کانت[۷]، “درک و دریافت نقطه اشتراک تمام عناصر یک مجموعه ” تعریف می شود. این واژه همچنین در نظریه ی ریاضی مجموعه ها ، هندسه ی ج
عصا ره دست های م بورم غریبون ماربمیره های مار بمیره
ناله بزنم من داغ شه جوون مار بمیره های مار بمیره
ارزو به دل مار بمیره
ته تن زیر گل مار بمیره
ته دست حنا مار بمیره
پاک نیه حتی مار بمیره

ماه اسمون عمه بمیره
کامیاب مهربون عمه بمیره
بی سر بی زبون عمه بمیره

نیشتبیمه نال سر بی سر و صدا 
در بزونه در واره بییه وا
باامه چه خبر بیه جان خدا 
بدیمه گننه کامیاب بمرده

پسر ته مامان بمیره تنه داغ ره نوینه

ای عجل نامرد بیتی مه جوون
و لباس دامادی همه بیه
لینک سوالات:
http://bit.ly/2OPgI7R

http://bit.ly/2OPgI7R

برای دریافت کامل سوالات بر روی لینکهای بالا کلیک کنید:

قسمتی از سوالات:

) جهت انتقال اندازه قطر داخلی از چه نوع پرگاری استفاده می شود.
۱- پرگلر
۲- پرگار پاشنه ای
۳- پرگار داخلی
۴- پرگار خارجی ☑

) جهت کنترل زوایای ۴۵ و ۹۰ درجه از چه نوع گونیا استفاده می شود.
۱- گونیا مرکزیاب
۲- گونیا ساده
۳- گونیا فارسی ☑
۴- گونیا لبه دار

) علت چپ و راست بودن دندانه تیغ اره چیست.
۱- جهت جلوگیری از شکسته شدن تیغ اره
۲- برای
بیشتر افراد هنگام شنیدن نام حروف ربط اولین چیزی که به ذهنشان می‌آید حروف ربط هم پایه است. در زبان انگلیسی هفت حرف ربط هم پایه (for, and, nor, but,or, yet, so) وجود دارد. برای این که حروف ربط هم پایه را یاد بگیرید.
با هم انواع حروف ربط را با مثال بررسی می کنیم :
F = for
A = and
N = nor
B =but
O = or
Y = yet
S = so
حروف ربط هم پایه (Coordinating Conjunctions) کلمات، عبارات و جمله واره های مستقل را که ساختار موازی (همسان) دارند، بهم وصل می‌کنند. جمله واره مستقل یا اصلی، جمله‌واره‌ای است که به تن
پایان نامه : عادت‌واره و نقش آن در شکل‌دهی به زائقهعادت‌واره و نقش آن در شکل‌دهی به زائقه
سرمایه فرهنگی بر مبنای نظر بوردیو دو منبع مهم دارد: نخست عادت­واره­ها[۱] و دوم تحصیلات. از دیدگاه بوردیو تحصیلات، از جمله متغیرهای بسیار مهمی است که می ­تواند حتی جانشین عادت‌واره خانوادگی شود زیرا می ­تواند به فرد سلیقه، ادب و شیوه­هایی را بی‌آموزد که فرد را به منزلت خاص نزدیک می­ کنند. (ممتاز، ۱۳۸۸: ۱۵۳) همچنین عادت‌واره به مجموعه‌ای نسبتاً ثابت
طراحی لوگو (آرم)، نشان‌واره
طراحی لوگو کاری فراتر از گذاشتن هویت بصری یک برند در یک قاب است. لوگو اغلب در نگاه اول تاثیر بسزایی در درک و احساس مشتری از شرکت و همچنین تصمیم‌گیری او برای خریداری محصول آن شرکت دارد. در دنیای امروز که با لوگوهای مختلف رنگ‌آمیزی شده حتی کودکانی که توانایی بستن بند کفش خود را ندارند تنها بادیدن لوگوی هر شرکت قادر هستند تشخیص دهند هر شرکتی چه محصولی تولید می‌کند.

ادامه مطلب
به نام خالق زیبایی‌ها
صدایش را رها کرد، لابه‌لای هیاهوی دنیایی که برای مبارزه با آن دنیایش را به
تلاطم‌ها واداشته بود تا شاید پیروز میدانی شود که با امید برد در آن گام نهاده
و گرد و غبارهایش را با بارانی به زلالی باران پاییز دل‌های بی‌قرار شست‌وشو
داد،  تا رخ‌واره بی‌نقاب درونش را جانی تازه بخشد؛ برای مبارزه‌ای به طولانی
سال‌های گذر کرده از عمرش و بروبد هر چه تنهایی را. مبارزه با تنهایی‌هایی
که وجودش را در حصار تارهای نامرئی ام
اگر شرکت شما به یک طراحی لوگو جدید احتیاج دارد، احتمالا گزینه های خود را مورد بررسی قرار می دهید. آیا شما به دنبال یک نشان واره کاملا متفاوت هستید یا طراحی لوگو را که قبلا دراختیار داشته اید، تغییر دهید؟ در هر صورت، ممکن است مورد سؤال قرارش بگیرید :؟ چه چیزی باعث ایجاد یک طراحی آرم عالی می شود و چگونه می توانید یک آرم طراحی کنید که جوهر یک محصول، شخص یا مارک را به خود جلب کند؟

ادامه مطلب
کنار این خیابونی که سرده
کنار این خیابونی که تنهاس
تو می‌آیی به شهر ساکت من
و میلادت سرآغاز یه رؤیاس
میون جدول و سیمان و دیوار
تو سرسختی، ولی زیبا و تردی
میون این خیابون‌های زشتی
تو تنهایی، ولی بازی رو بردی
توی این بازی بس نابرابر
هزار برگ برنده دست تو بود
صدای تو صداهامونو گم کرد
که بغض صد پرنده دست تو بود
میون سنگفرش و کاشی و کفش
تو مثل روز روشن پا گرفتی
تمام حرمت این قصه بودی
که کم‌کم، کعبه رو از ما گرفتی
خدای زندگی بودی تو ای گل!
کنار کاشی

حروف ربط درواقع نقش اتصال دو جمله و عبارت را بر عهده دارند و میتوان گفت در مکالمه نیز کاربرد بسیاری خواهند داشت. توصیه می شود اینگونه حروف را نه به صورت حفظی بلکه با تمرین زیاد و کاربرد آن در جملات مختلف یاد بگیرید. بهکلام به حرف ربط های مهم در زبان انگلیسی اشاره می کند که می تواند برایتان بسیار جذاب باشد.

هماهنگی اتصالات:
کار یک هماهنگی همبستگی این است که به دو کلمه ، عبارت یا بند مستقل بپیوندید ، که از نظر ساختار موازی هستند. هفت پیون
لغت های مازنی

7248

به قلم دامنه. به نام خدا.«آچی» و «اوتوس». «لغت های 230 و 231» ابتدا لغت اُوه‌توس.

۱. اُوه‌توس، واژه‌ای دوقلوست؛ مرکّب از «اُوه» به معنی آب. و توس به معنی واره و مانند. پس، اوه‌توس یعنی آب‌واره، یا آبدار. و در اصطلاح عامیانه و کنایی یعنی سنگین و ثقیل.

۲. وقتی جاجیم و گلیم و لَمِه و کوب و پوست‌تخت، آب می‌خورد و در دَره‌دِله شسته و آب‌کشی می‌شد، اوتوس می‌شد؛ که شش‌نفْری هم وِرِه حریف نَینه، دار هاکانن تا آفتاب بَخارهُ و آ
یک.
این سفر، سفر عجیبی بود برام.
از ابتدا خدا خدا می‌کردم که تو کوپه ۸ نیفتم اون هم به خاطر کسایی که تو کوپه بودن که همچین ظاهر الصلاح نبودن.
بدن‌ها پر خال‌کوبی و قیافه‌ها هم که شرارت ازشون می‌باره!
طی اتفاقاتی مجبور شدم جام رو عوض کنم بیام کوپه ۸.
دو.
در ابتدای کار می‌خواستم به مهماندار بگم که جام رو عوض کن و اگه جای دیگه‌ای داره، من رو بفرسته اونجا ولی نمی‌دونم چی شد که نکردم ولی پیش خودمون بمونه که اول رعب بدی تو دلم افتاد که اگه مشکلی پیش
سرت را بالا بگیر عباس! تو کنار حسن ایستاده ای. تو در آستانه عرشی! حسن، اسم رمز پرواز عرشیان است عباس! سینه زخمی و التیام ناپذیر او انباره ای از دردهای ناگفتنی است. او بیش از همه در داغ مادر، داغدیده است! می دانی؛ او با چشمان خود چادر خاکی فاطمه را دیده است. سیلی را، غلاف را، و بی شرمی چشمان غاصبان را هم دیده است. او داغ دیده است عباس! شقایق تفسیر سینه سوخته اوست؛ و این درد را تو بهتر از همه می فهمی. پسر علی باشی و ناموس تو را در میان کوچه ها هتک حرمت
سِتاره گوی پرنور، درخشان و بسیار داغی از پلاسماست که انسجام خود را توسط نیروی گرانش خود حفظ می‌کند. نزدیکترین ستاره به زمین خورشید و پس از آن پروکسیما قنطورس است. ستارگان قابل دیدن در شب از روی زمین، به دلیل فاصلهٔ بسیار دورشان به شکل نقاطی ثابت (گاهی چشمک زن) و روشن دیده می‌شوند. در طول تاریخ، گروه‌های ستاره‌های برجسته‌تر، به نام صورت‌ها و صورت‌واره‌های فلکی، گروه‌بندی شده و روشن‌ترین ستارگان نیز نام‌گذاری شده‌اند.

سیاره یک جرم آ

مقدمه
با ظهور و گسترش صنعت ارتباطات و در امتداد آن اینترنت به عنوان شبکه ی ارتباطی و اطلاعاتی جهانی، فضای جدیدی در عرصه ی زندگی به وجود آمد که می توان با عناوینی همچون فضای دوم و فضای مجازی از آن یاد کرد. این فضای جدید به دنبال پیشرفت فزاینده فناوری هایی که تصور تغییر جهت بین دو فضایی شدن را بیش از پیش نامحسوس و غیر طبیعی زدایی می کنند، به تدریج الزامات، قواعد، هنجارها، الگوهای کنشگری، تعامل و ارتباطات نمادین، نهاد ها، اجتماعات، ارزش ها و

نیلسین
دینه ایراد دوتما قاردا ش دین و ایما ن نیلسین
بنده لر یو لدان چخو بللار  حی سبحان نیلیبن

بوسوزی گل تجزیه تحلیل ایله وار وجدانین
وقته که یئر شوره زاردور برف و باران نیلسین

جور به جور خلق ایلیوب الله بو مخلو قا تینی
شب پره گونن قا چار خورشید تابان نیلسین

ایله مو ر رحم و تر ّحم قارداش اوز قاردا شینا
قلبلر داشدان دا برک اولمو ش  سخنران نیلسین

ایرانی سن بوردا چاپ  اعوانین اوردا خشله سین
غر بدن تقلید ایدیر سن قم خراسان نیلسین

هانس
دانلود رمان اختصاصی پشت ابرهای سیاه

نام رمان: غزل واره های دلم
نویسنده : دل آرا دشت بهشت
ژانر رمان:  عاشقانه
فرمت دانلود رمان : APK (اندرویدی ) PDF (برای کامپیوتر ، تبلت و …)
تعداد صفحات:۵۶۸
خلاصه رمان:
با مرگ هدایت رمضانی و نابود شدن ثروتش ضربه ی بدی به تنها فرزندش
غزاله وارد میشه، آقای شیخی (دوست هدایت) به عنوان حامی وارد زندگی غزاله
میشه و همه ی سعی اش رو می کنه که فکر این دختر رو از کینه ای که نسبت به
رییس پدرش، یعنی کیانمهر عابدی داره دور کنه،

عکسی از باغ‌‌های توت روستای سلوش شهرستان لنگرود با تلنبارهایی برای پرورش کرم  ابریشم در حاشیه‌ی شلمان رود در ششم اسفند 1387 خورشیدی.
برای دریافت و مشاهده تصویر بالا با کیفیت بهتر، اینجا را با موش‌واره‌‌ی رایانه‌یتان بفشارید
هر لحظه حماسه‌ایست برای او که می‌بیند، شکوهیست تمام. خلقت خدای جز این چگونه تواند بود؟ عشّاق جام‌ها بر می‌زنند و صوت عشق گوش عقل بدکاره کر می‌کند. چه باک اگر که خامان ملک جان هر لحظه مجیز بت‌واره‌های انسانی کنند. چه اندوه گر همه عالمان جهان، هستی شکوهناک روح مهر انکار زنند، کنون که حقّ زنده شاباش عاشقان حقیقی خویش کند صد هزار فلک و استاره، شاباش آنان که به خاک فتادند، امّا برخاستند، آنان که خام شدند، امّا نهایت پختند و سوختند.
هر قدم شکو
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- به بهانه  فیلم  زمان برای شکار-که کارگردان ان  اقای  یون- سونگ-های اون- است- این فیلم دومین  فلیم ایشان است-که پس از نه سال کار انرا ساخته است- ایشانجزو کار گردان های سیاسی- کره جنوبی است – درحالیکه فیلم ها پلیسی – جنائی هستند- ولی افراد بخاطر نجات خود برای نجات وحیات-خود  دست به این اقدامات میزنند- این یک بحث درحقیقت ایدولوژیکی است- البته علی علیه السلام فرمودند اگر من را میگذاشتند جهان رااباد میکردم
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی  است- درسایت خبر ی درامریکا اخبار های عجیب
وغریبی مداوم نوشته میشود- یکی از انها دختر خانمی بوده است که چند مرض داشته است
وخوب نمی شده است ودردانشگا بدنبال معالجات غیرمعمول وسنتی کشورها بر میاید خلاصه
روش ی که نود روز -روزه بیشاز دوازده ساعت و خوردن بعضی میوه ها که نمام برده است
واب مدنی  وکمی گوشت وچربی وورزش یوگا  تمام امراض خوب شده است وخوش اندام هم شده است
یک مسابقه اندام دریکی از این رستورانها معروف ا
طراحی لوگو شرکت چه ویژگی هایی دارد ؟
در طراحی لوگو برای شرکت باید در نظر گرفته شود که نشان واره در تمامی امور گرافیکی قرار است استفاده شود و نباید با کوچک و بزرگ شدن و تک رنگ و رنگی شدن هویتش را از دست بدهد . از این طرح قرار است برای ساخت مهر شرکت استفاده شود پس باید توجه داشت طرح بصورت تک رنگ قابل استفاده باشد . همچنین طراحی لوگو شرکت بر روی تمامی مجموعه ست اداری نیز باید درج شود . اگر این طرح زیبا و جذاب باشد می تواند ست اداری شما را زیبا جلوه د
دکتر " خُسرو فرشیدوَرد" شاعر و نویسندۀ گرانقدر،  در خانۀ سالمندان نیکان به دیار باقی شتافتند ؛ شعر زیبای " این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست" از سروده های این بزرگمردِ وطن پرست است که پس از سفرهای خارج از کشور،ازذهن پرمسئولیت او تراوش کرده است و تلنگری  گزنده است بر وضعیت امروز تمایلات متداول در جامعه 
    جا دارد که ،هریک به نوبۀ خویش، خبر این سوگ را به دوستان خود در درون و بیرون کشور برسانیم! 

روانش شاد و یاد و تفکر جاری در این اثرش
پاورپوینت طراحی کنترل ها و انواع آن
فرمت فایل:(powerpoint) تعداد اسلایدها: 20 اسلاید برخی از اسلایدها: وارد سازی داده ها به شکل های گوناگون انجام می گیرد : 1- اشاره کردن همراه با تایید ( دو بار فشار دادن) 2- ترسیم 3- پیگردی بهترین وسیله اشاره کردن همراه تایید موش واره است . اهرم کنترل برای پیگرد های نظامی بسیار مناسب است ...
دریافت فایل
فرمت فایل:(powerpoint) تعداد اسلایدها: 20 اسلاید برخی از اسلایدها: وارد سازی داده ها به شکل های گوناگون انجام می گیرد : 1- اشاره کردن همراه با تایید ( دو بار فشار دادن) 2- ترسیم 3- پیگردی بهترین وسیله اشاره کردن همراه تایید موش واره است . اهرم کنترل برای پیگرد های نظامی بسیار مناسب است ...
دریافت فایل
دریافت فایل
دریافت فایل
سلام واژه هایم را بپذیر...
آسمان اینجا گرفته، آنجا را نمی دانم! حرفهای تکراری پشت یک نگاه مرطوب ماسیده، آنجا را نمی دانم. قصه بود... همه آن بی پروایی ها، همه آن بی قراری ها. قصه بود... تک واژه های بی دلیل تنهایی هایم، دوستت دارم های بی صدای خستگی هایم. سلام واژه هایم را بپذیر، که بی هدف به سوی تو پرواز می کنند... یادت باشد روز، روزگار خوش است، و همه چیز بر وفق مراد... یادت باشد این حرفها را جایی نگویی.. سرنوشت این واژه ها جوخه سکوت است! یک سکوت ابدی، بی

‍ #معرفی_کتاب #هم_اندیشان منِ دیگرِ ما
من دیگر ما، جلد اول مجموعه‌ای تربیتی از آقای محسن عباسی ولدی است و در خصوص "مهارت‌های تربیت فرزند در دنیای امروز" نوشته شده است.
این مجموعه تربیتی چندین جلد دارد که در هر کدام از آن‌ها به یکی از مسائل مهم تربیتی مانند نقش محبت، آزادی، بازی کردن، تلویزیون دیدن و بازی‌های رایانه‌ای پرداخته است.
محسن عباسی ولدی در کتاب من دیگر ما، با زبان ساده و بیانی واضح و روشن، دیدگاه‌های تربیتی دینی بر کودکان و
رفتم به‌تماشای «اثر پرتوهای گاما بر گل‌های همیشه‌بهار»؛ نمایشی با کارگردانی مَه‌تاب نصیرپور و نمایش‌پردازی محمد رحمانیان: روایت درماندگی یک‌خانواده در میانه‌ی سده‌ی بیستم و، ظاهراً، در آمریکا، یا آن‌طور که در خلاصه‌اش نوشته‌اند، نیویورک ـــ اگرچه اشاره به‌فضای زمانی نمایش در طول اجراء مبهم است، و این نمایش اصلاً مکان‌مند نیست.
نمایش داستان مادری را روایت می‌کند که با نگه‌داری از بانوان سال‌خورده روزگار خود و دو دخترش را می‌
فیزیک پایه 2، فیزیک پایه 4، آشنایی با تپولوژی، معماهای الگوریتم،آزمایشهای فیزیک،آشنایی با جبر،متون و قواعد عربی،مدخل شعر معاصر فارسی، مدخل حماسه ملی ایران، گشتالت درمانی، رفتاردرمانی دیالکتیکی فردی،مهارت در هندسه،محافل ریاضی، مبانی آنالیز عددی، اصول نظریه مجموعه ها،معادلات مرزی، توجه آگاهی ، درمانگری فراشناختی، طرح واره تنظیم هیجان، شیمی آلی،ریاضیات گسسته و ترکیبیات،رفتاردرمانی شناختی، زوج درمانی پیشرفته، راهنمای درمان عقلانی ه
با لبخندی اناری و نگاهی نافذ چشم به نیم‌رخم می‌دوزد ، در دلم سونامی سوماترا به پا می‌شود اما نگاهم همچنان آرام است؛ پس از لحظاتی سال‌واره می‌گوید :
_ میگن یه نفر رو هر چقدر بیشتر دوست داشته باشی بیشتر شبیه‌ش میشی!
سر می‌چرخانم.
_ کی میگه ؟
_نمیدونم! احتمالا محقق‌ها دیگه!
دل دل کردم، باید جسارت به خرج می‌دادم و می‌پرسیدم "پس چرا من کپی برابر اصل تو نشدم؟" ، نشد!
_ چرت و پرت گفتن !
_ ولی به نظر من که راست میگن، یه مدته احساس می‌کنم خیلی شبیه‌ش ش
خواب دیدم آهویی، پلنگ‌های درّه، بازی‌ات گرفته‌اند و از سرِ تو می‌پرند...
خواب دیدمت که بره‌ای، ترا درسته گرگ‌های گشنه می‌درند...
پا که ‌می‌شوم نگاه ‌می‌کنم که آکبند،
پیش من نشسته‌ای به‌ناز و نوشخند،
می‌تراود از لب تو قند...
**
ای بلای تو به‌‌جان من! همیشه دور بادَت از گزند! 
شلمان؛ 8 آبان 1398 خورشیدی- داوود خانی خلیفه‌محله 
طرح واره درمانی، رویکردی یکپارچه نگر است که ابعاد شناختی، هیجانی، رفتاری و بین فردی را در بر میگیرد. و در حال حاضر با رویکردهای مبتنی بر توجه آگاهی و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد در حال ادغام است.
آیا جملات زیر در مورد شما صدق میکنند؟ کدام جملات در مورد شما صدق می کند؟
حوزه بریدگی و طرد
درگیر عشقهای یکطرفه می شوم. در روابط عاطفی ام شکست می خورم. دلبسته ی کسی می شوم که مرا دوست ندارد و کسی را که دوستم دارد برایم جذاب نیست. در روابط عاطفی ام هیجانه

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل خلاصه کامل کتاب انگیزش و هیجان دکتر محمد پارسا در 116 و 44 صفحه شامل 12 فصل حاوی نکات مهم و کلیدی بهمراه نمونه سوالات و تست انگیزش و هیجان پیام نور(همراه با کلید) با کد ۱۲۱۷۰۲۷ و ۱۲۱۷۰۵۷ و ۱۲۱۷۲۵۲ منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مناسب جهت مرور سریع درس و آمادگی برای آزمون می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
روان‌شناسان انگیزش را فرآیندهایی می‌د

وقتی جا به جایی هوا با حجم نسبتا بالا و فشار کم مورد نیاز باشد، سیستم آکسیال بهترین گزینه است. این فن باید در رنج بهینه خود یا در محدوده آن انتخاب شود. نقطه کارایی بالا، منطقه­ ای به نام زانوی منحنی مشخصه فن است که در این منطقه، عملکرد در کم­ سر و صداترین حالت است. هرچه فشار سیستم بیشتر شود، سر و صدای ناشی از آکسیال فن بیشتر می­شود و توان بیشتری برای تحویل جریان هوای مورد نیاز، احتیاج است.
تاریخچه هواکش آکسیال
شکل ظاهری فن آکسیال که به هواکش
فتوکلیپ «مرد من»  با صدای شاعر در سایت آپارات
فکر کرد:
«یعنی می‌شود مگر تمام درد من
روزها و ماه‌ها و فصل‌های سرد من
خاطرات تلخ و پرغبار و زرد من...
را نوشت به حسابِ یک‌نگاه هرزه‌گرد من؟!...»
**
زن که در خودش مچاله بود ‌و بی‌‌پناه‌و آسفالت خیس، داد زد به‌ناگهان:
 «با توام، اَهای شب!
پس کجاست سهم روزهای‌ گرم و زندگیِ واقعیِ و...
                                                                    پس چرا گم است مردِ من؟»
شلمان؛ 25 آبان 1398 خ
این چند ماه همه چیز فشرده و عجیب و غریب گذشت...
حسودی نمیکنم ها !
چرا اصلا حسودی میکنم! 
به بچه های سراسری اینجا!
نزدیک ۲ سال درگیر پایان نامه بودیم همه ی ما!تا قبل از امتحان پره انترنی باید پروپوزال میدادیم و ازش دفاع میکردیم و بعد هم پروسه ی طاقت فرسای جمع کردن نمونه ها و نوشتن پایان نامه و پروسه ی زوری دفاع از پایان نامه تا قبل از اسفند ماه!
هوووف...
اونوقت بچه های سراسری اینجا استادهاشون پایان نامه رو تحویلشون میدن دو دستی ، مقاله اشم میکنن بر
تسلیت به آقای فضلی

7221

به قلم دامنه. به نام خدا. جناب آقای فضل الله فضلی جانباز بزرگ و فهیم دفاع مقدس سلام علیکم. عمیقاً متأثّر و اندوهگین شدم و برای جانباز دیگر بیت شریف شما، برادر عزیزت مرحوم آقا نقی فضلی اشک ریختم. خود می دانید که من با آن مرحوم خاطره هایی به یاد دارم، هم در نهادی در ساری که آن سال سخت دهه‌ی شصت، کتابخانه‌ی بزرگ نهاد را می‌گرداند و دایم خود کتاب می‌خواند و اهل فکر و دیانت و انقلاب بود. هم در جبهه‌ی مریوان که شجاعانه می‌
در مجموعه‌ای دیدم قاب فرش‌های حرم امام‌رضا را به عنوان هدیه به افراد می‌دهند. قابی که تکه‌ای از فرش‌های حرم امام رضا علیه السلام به صورت بته‌جقه در وسط آن کار شده بود. ایده جالبی بود پشت کار را که دیدم نوشته بود ماهد (به معنای گستراننده) با جستجو به سایتش رسیدم. طرح‌های واقعا زیبایی دارد. از کیسه نان و رومیزی گرفته تا تندیس و تابلو تا جواهرات بسیار زیبا. خلاصه وسایل جالبی دارد. خصوصاً گردبندهایش برای هدیه دادن بسیار خوب است. کیفیت کار بال
لحظه‌ای از تو، بگو!
                  می‌شود دست کشید؟
بی‌تو در خلوت خود،
                                    می‌توان داشت امید؟
پا گذاشت
             با کسی جز تو به‌صحرا و لبی از لب داغش طلبید؟
زیر یک چشمه که از قله‌ی کوه می‌جوشد،
                                               می‌توان جرعه به‌دل‌خواه چشید؟
بی‌تو
مهتاب‌شبِ تابستان،
            زیر یک بید لمید؟
صبحِ شبنم‌خورده،
                  غنچه‌ی باغچه‌ای را
می‌خرم ارابه می‌شوم ارابه‌ران ترا که آمدی کنار جاده می‌کنم سوار...
هر دوسوی جاده، پامچال‌های جنگلی شکوفه کرده‌اند
گیر ‌‌و دارِ چَک‌چَکِ چکاوکان و سِهره‌های نغمه‌خوان،
روبه‌روی ماست رودخانه‌ای زلال و مهربان.
می‌چشند از آب رود
             در قلمروی سکوت
                                 دسته‌ای از آهوان.
پیش از آنکه رد ‌کنیم پیچِ تند جاده‌ی بنفشه‌پوش را، بهانه می‌کنیِ و می‌زنم کنار
می‌روم دوان‌دوان و شادمان
می‌کنم دُرًست
(Pablo Picasso - La Chambre bleue (1901
در میان اختلال‌های خُلق، قامتی دراز است. افسردگی، مکنده سلامت روان و آواز زندگی را اشاره دارم. آفتاب‌غریبگی روزهای اخیر، نام مسمومش را مشتاقانه فریاد می‌زند تا بر احوال ذهنی ناخوش‌های ایستا، آفتی سقوط بپاشد. در ادامه با عنایت به محتوای کتاب «آسیب‌شناسی روانی»، پرداختی نه چندان دقیق را نوشتار خواهم کرد.
علّت‌شناسی: نظریه‌های شناختی
-نظریه بک
سه‌گانه منفی «دیدگاه منفی درباره خود، دنیای خود و آینده» از علل اصلی
مطابق اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور پذیرش دانشجو صرفا مطابق یکی از شیوه های آموزشی که شامل شیوه ی ( آموزشی – پژوهشی) و شیوه ی ( پژوهش محور ) است:
دکتری آموزشی ـ پژوهشی : پذیرش برای ورود به پایه ی دکتری ناپیوسته آموزشی ـ پژوهشی بر اساس معیار های زیر انجام می گردد:
آزمون متمرکز (۵۰ درصد ) ، سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری (۲۰ درصد ) و مصاحبه علمی و سنجش عملی (۳۰ درصد ) .
دکتری پژوهش محور : سنجش و پذیرش برای پایه دکتری ناپیوسته پژوهش محور بر اساس موار
(Pablo Picasso - La Chambre bleue (1901
در میان اختلال‌های خُلق، قامتی دراز است. افسردگی، مکنده سلامت روان و آواز زندگی را اشاره دارم. آفتاب‌غریبگی روزهای اخیر، نام مسمومش را مشتاقانه فریاد می‌زند تا بر احوال ذهنی ناخوش‌های ایستا، آفتی سقوط بپاشد. در ادامه با عنایت به محتوای کتاب «آسیب‌شناسی روانی»، پرداختی نه چندان دقیق را نوشتار خواهم کرد.
علّت‌شناسی: نظریه‌های شناختی
-نظریه بک
سه‌گانه منفی «دیدگاه منفی درباره خود، دنیای خود و آینده» از علل اصلی
نه از
کودکی هیچکاک‌باز و کوبریک‌دوست و اسپیلبرگ‌شناس بوده‌ام، نه در نوجوانی از اصطلاحات
ماسکه و لانگ‌شات و کلوزآپ سر درمی‌آورده‌ام، نه مادرم تهیه‌کننده و پدرم کارگردان
بوده است، و نه جلوی تلویزیون زاده و در سینما پرورده شده‌ام. در کل، چندان اهل فیلم
و سینما نبوده‌ام و نیستم؛ اما دیگر آن‌قدرها درک و هوشم هست که خام هیاهوی
تبلیغات نشوم و بتوانم شاهین را از کلاغ تشخیص بدهم. در فیلم‌های امسال جشن‌واره‌ی
فیلم فجر، بی‌منطقیِ روایت‌ها
دانستنی هایی از فلزات
فلزات به دو بخش تقسیم میشوند:
۱-    فلزات آهنی : که شامل آهن، فولاد کربنی، فولاد آلیاژی، فولاد ابزاری و فولاد ضد زنگ میشود.البته آهن عنصر اصلی خانواده فلزات آهنی می باشد.
۲- فلزات غیرآهنی : که شامل آلومینیوم ، مس ، آلیاژهای بریلیم، ترکیبات آلیاژی منیزیم ، قلع ، سرب ، تیتانیوم ، زیرکونیم، اوارنیم و تعدادی دیگر میشود.
نورد
یکی از روش‌های شکل‌ دهی مواد دارای قابلیت مومسانی است. فرآیند نورد شامل
گذراندن تکه‌ای از ماده از
به قلم دامنه. به نام خدا. شناسنده‌ی جاحِد کیست؟ اول بدانیم جاحِد چیست؟ جاحد یعنی مُنکِر، یعنی انکارکننده. اما آن نوع انکاری که با وجودِ دانستن، مُنکِر است. مرحوم عمید، جاحد را این‌گونه تعریف می‌کند: «کسی که با علم، حقِ کسی را انکار می‌کند.» در لغت‌نامه‌ی مرحوم علی‌اکبر دهخدا این‌گونه آمده: «انکارکننده با وجودِ دانستن.» بنابرین؛ شناسنده‌ی جاحد -چنانچه از واژه و اسمش پیداست- کسی‌ست که می‌داند و می‌شناسد، ولی مُنکِر است، ولی تکذیب‌گر
اطلاعات واژگانی  (Lexical Information)
  ورودی مستقیم به تجزیه گر شامل مجموعه ای از کلمات میباشد که سمعک بصورت خطی قرار گرفته اند (یکی پس از دیگری). وظیفه تجزیه گر اینست که معین نماید این کلمات از لحاظ سلسله مراتب چگونه بهم مربوط میشوند. متریال واژگانی با حجم بالایی از اطلاعات نه تنها معنایی بلکه Morphosyntactic به سمت تجزیه گر می آیند.
ورودی های واژگانی حاوی اطلاعاتی هستند که هم درباره فریم های زیرگروهای افعال میباشد (یعنی مباحثی که یک فعل میتواند داشته با
طبق کاوش‌های دامغان بنابه‌آمارِ دکتر اشمیت در دوره‌ی اول تپه‌حصار مردگان را به‌جانب مشرق یعنی طرف طلوع خورشید خوابانیده‌اند ، این رسم در ادوار بعد رعایت نمی‌شد . در حدود ۳۶۰۰ تا ۳۰۰۰ قبل از میلاد در تمام فلات ایران خورشید در شمار بزرگ‌ترین خدایان بود و پرستش می‌شد ، در اغلب ایران مانند تخت‌جمشید ، نهاوند ، کاشان ، دامغان و خصوصاً نواحی جنوبی ایران نقش خورشید دیده می‌شود . در ناحیه‌ی فارس مانند تل‌بگم نزدیک تخت‌جمشید ، کم‌کم خورشی
در جامعه ایران در بیشتر مواقع نمی‌شود با قواعد بخش رسمی کار کرد. جامعه ما بیش از حد تصور مبتنی بر قواعد غیررسمی است؛ مشکل در عدم رعایت قانون نیست، مشکل در آن است که قانون متناسب با شرایط جامعه و نیازهای مردم برای کارکرد بهتر جامعه نیست. زیرا استعمار دو جامعه تفکیک‌شده در ایران درست کرده است. شما نمی‌توانید با آیین‌نامه به یک بازیکن دستور بدهید که خوب بازی کند. در اینجا شکل و دستور و آیین‌نامه عمل نمی‌کند. اینجا عوامل اصلی تأثیرگذار، عوام
به قلم دامنه: به نام خدا. سلام. سال‌ها پیش یعنی سال ۱۳۷۲ از مرحوم دڪتر محمدجواد صاحبی ڪتابی خوانده بودم به نام «مَقتل‌الشمس» ڪه از نظر من تحقیق و تحلیلی خواندنی و روان از نهضت حسینی علیه‌السلام است؛ از انتشارات هجرت قم. (اینجا). اشاره‌ام درین اینجا به آن ماجرایی‌ست ڪه حاڪم جدید ڪوفه بدان توسّل جست؛ ابن زیاد.

برداشت من از آن بخش ڪتاب این است ڪه او با پوشش روبند به صورتش و غالفلگیرڪردن مردم، وارد شهر ڪوفه شد تا دست‌ڪم دو ڪار ڪرده باشد:

یڪی
رپورتاژ تبلیغی / از جاذبه های تاریخی و مشهور در جزیره زیبای کیش می توان به شهر زیرزمینی کاریز اشاره کرد. شاید برای شما سوال ایجاد شود که چگونه در زیر زمین یک شهر ایجاد شده است و این نام را به خود اختصاص داده است آن هم در زمان های قدیم که هیچ گونه ابزارهای پیشرفته ای وجود نداشته است؟ با ما همراه باشید تا درباره این شهر زیرمینی، همه چیز را متوجه شوید.
قنات کیش در تور کیش آب شیرین و مورد نیاز برای شرب، ساکنین جزیره کیش را تامین می کرده است و این قنا
مقاله مدیریت دانش و خلاقیت
مقاله خلاقیت و نوآوری
مقاله مهارت های کارآفرینی
مقاله تکنیک های خلاقیت
مقاله آمیخته بازاریابی
مقاله آموزش های فنی و حرفه ای
مقاله ابعاد سرمایه اجتماعی
مقاله شایستگی های نیروی کار
مقاله اخلاق حرفه ای مشاوران
مقاله اخلاق حرفه ای در مدارس
مقاله نقش سرمایه اجتماعی در توسعه
مقاله رویکردهای سرمایه ی اجتماعی
مقاله نظریه های سرمایه اجتماعی
مقاله ارتباط رسانه و سرمایه اجتماعی
مقاله مکانیابی دفن زباله شهری
مقاله عملک
بهشت که می گوییم، منظورمان مازیچال است. آنچه خوبان همه دارند مازیچال یکجا دارد. اینجا بهشت گردشگران زمینی‌است اما در نزدیکترین نقطه به آسمان.

قبل از نوشتن هر سخنی گوشزد می‌کنم که آنچه از زیبایی برای خودتان تعریف کرده‌اید، پس از خواندن این مطلب 180 درجه تغییر خواهد کرد. زیبایی به معنی واقعی کلمه. مازیچال کلاً سلیقه شما را تغییر خواهد داد. آنچه از طلوع خورشید بر چمنزار شنیده‌اید، از بانگ خروس در صبح‌های مه‌گرفته و مراتع سرسبز و … همه ب
واژه های تلنبار شده

عنوان مجموعه اشعار : هاشور ۱شاعر : سعید فلاحیعنوان شعر اول : دهاندهانم را هم ببندندباز واژه های تلنبار شدهبسیارند در حلقم و در هر شعر امتنها تویی کهاز دهانم بیرون می‌آییعنوان شعر دوم : تنبر تن دارمپیراهنی از اندوهکه روزگاربر تن من دوخته استعنوان شعر سوم : گیسودر گیسوان تو زندانی شده استنسیم بهاریآزاد نخواهد کردهیچ اردیبهشتیعطر گیسوانت را#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
نقد این شعر از : انسیه موسویان
آقای سعید فلاحی، شاع

دمای داخل گلخانه و مرغداری ها از اصلی ترین فاکتور ها جهت رشد و نمو گیاهان است. تهویه به معنی گردش هوای داخل گلخانه توسط نیروی باد و جابه جایی هوا است . در بعضی از روزهای فصل بهار و پاییز و در تمام روزهای فصل تابستان هوای داخل گلخانه به شدت گرم می شود و اگر به موقع تهویه انجام نگیرد رشد و باردهی محصول بوته ها کاهش خواهد یافت .
گاهی دمای متوسط منطقه برای پرورش و رشد و نگهداری محصولات گیاهی و غذایی مناسب نیست. عملیات تهویه و خنک کاری در این سیستم

هو العزیز
شاعران  و فرهیختگانی چون سعدی در حقیقت  آموزگاران و جامعه شناسان جامعه وعصر خویش بوده اند که برای  تبلور آموزه ها و تجلی ارزشها  و کرامت انسانی تلاش های قابل سپاسی را انجام داده اند.
شاعرانی چون سعدی  رحمت الله علیه ؛ مهندسان فکری و فرهنگی و اجتماعی  ما  ازگذشته تا کنون می باشند که در آموزه ها و درسنامه های خود ،موضوع توسعه یافتگی را به سبک آموزه ها و باورهای بومی و ملی و دینی ما رصد و معماری کرده اند.
بی تردید  چشم انداز و معماری
هو العزیز

شاعران  و فرهیختگانی چون سعدی در حقیقت  آموزگاران و جامعه شناسان جامعه وعصر خویش بوده
اند که برای  تبلور آموزه ها و تجلی ارزشها
 و کرامت انسانی تلاش های قابل سپاسی را
انجام داده اند.

شاعرانی چون سعدی  رحمت الله علیه ؛ مهندسان فکری و فرهنگی و اجتماعی  ما 
ازگذشته تا کنون می باشند که در آموزه ها و درسنامه های خود ،موضوع توسعه
یافتگی را به سبک آموزه ها و باورهای بومی و ملی و دینی ما رصد و معماری کرده اند.

بی تردید  چشم انداز و معماری
                                                                                                                                                              حسین کوچکیان فرد

پیش درآمدی بر موضوع
هویت اجتماعی و فرهنگی هر جامعه از طریق به میراث سپاری ارزش ها ، هنجارها و عادات بین نسلی در آن جامعه  حفظ و قوام می یابد و وجوه همگانی و بنیان اجتماعی ارزش ها ، هنجارها و عادات جوامع از طریق نمادها ، مناسبت ها ، جشن ها ، عزاداری ها 

فرم ثبت صورتجلسات شورای دانش آموزی مدرسه
استان :   چهارمحال وبختیاری                         منطقه: ناحیه دوشهرکرد                                                        شماره جلسه:5
مدرسه:علامه امینی                                       جنسیت: دختر                                تاریخ:                   دوره متوسطه دوم

دستور جلسه:
 1-برگزاری یادواره لاله های روشن (شهید قاسم سلیمانی وشهید کمال فاضل )
2-برنامه های دهه فجر9

فرم ثبت صورتجلسات شورای دانش آموزی مدرسه
استان :   چهارمحال وبختیاری                         منطقه: ناحیه دوشهرکرد                                                        شماره جلسه:5
مدرسه:علامه امینی                                       جنسیت: دختر                                تاریخ:                   دوره متوسطه دوم

دستور جلسه:
 1-برگزاری یادواره لاله های روشن (شهید قاسم سلیمانی وشهید کمال فاضل )
2-برنامه های دهه فجر9

مقدمهعمود الفسطاطستون دین وجه الدینسیماى دینبین الایمان و الکفرمرز ایمان و کفرقره عین النبىفروغ دیده پیامبر صاول ما ینظرفیهنخستین عملى که بررسى.مستخف الصلاةسبک شمارنده نمازنقر الغرابکلاغ وارهالصلاة متکاسلاکاهلى در نمازتمام الصلاة شتابزدگى در نمازاسرق الناسبدترین دزد:ترک الجمعة ترک نماز جمعه الزکاة و الصلاة نماز و زکات الغیبة و الصلاة :غیبت و نماز
الصلاة و حق الوالدیننماز و احترام به پدر و مادرالصلوتینتفاوت دو نمازالصلاة تنهى عن
روز ولادت با سعادت بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز است. پاسداری که هر چه داشت در راه هدف اهدا کرد و اسلام عزیز را از پرتگاه انحراف رژیم طاغوتی بنی امیه نجات داد

متن ادبی روز پاسدار ، روز پاسدار چه روزی است ، عکس نوشته روز پاسدار ، متن لوح تقدیر روز پاسدار ، تاریخ روز پاسدار سال ۹۷ ، شعر درباره پاسدار ،پیام تبریک روز پاسدار ، روز پاسدار چندم است.
پاسدار در لغت به معنی نگهبان و مراقب است. پاسداران کسانی­اند که در حساس­ترین لحظه­های تاریخ، ا
گرک سهیم اولا ملت شهید عزاسیندا
ائدر ملائکه شرکت شهید عزاسیندا
==================
شهید شاهدسیمای ذات یکتادی
شهید جلوه خورشید عالم آرادی
ملکدن حتّی مقامی بیوکدی بالادی
شهیدجمله ارواحه حکم فرمادی
تاپاللاروحیلر عزت شهید عزاسیندا
---------------
شهید نمره آلار بیست امتحا نیندان
خدا یولوندا چکرال عزیزجانیندان
یازار شهادته تفسیرپاک قانیندان
ائدر ملائکه تقدیس آرما نیندان

تاپاللا فیض شهادت شهید عزاسیندا 

شهید جانینی قربان وئرندی قرآنه
وطن یولوندا بات
حنابندان یکی از اقوام پدری بود. پیراهن بلند پر زرق و برقی پوشیده‌بودم با ساپورت سیاه براقی که به پا داشتم. و کفش‌هایی بلند. خیلی بلند. روی پنجه قدم بر می‌داشتم. به زحمت از زمین کنده می‌شدم. و به سختی راه می‌رفتم. ما دیرتر رفته‌بودیم. جشن باشکوهی بود. و انتهای تالار هیچ پیدا نبود. با روشنایی کم و چراغ‌ها همه زرد بودند. پیچیده در لوسترهایی گران و تیره. مجمعه‌ها خاموش و نور خماری در تالار یله بود. آدم‌ها در هم می‌لولیدند و هرم نفس‌هاشان فضا ر
طراحی لوگو
را می توان به عنوان یکی از عناصر ضروری در امر تبلیغات یک کسب و کار و
معرفی نمود. لوگو که به آن نشان واره هم گفته می شود در واقع یک علامت
گرافیکی است که جهت انتقال مفهومی در خصوص یک کسب و کار طراحی می شود. طراحی لوگو ترکیبی از هنر و دانش است. نمی توان گفت طراحی لوگو صرفا یک فرایند گرافیکی است. زیرا در زمان طراحی این نشانه ها باید به همه المان های مورد استفاده توجه ویژه ای شود.

طراحی لوگو ترکیبی از شکل و حروف و رنگ و طرح است و
منحصر به
در این منطقه، آبشاری زیبا هم به نام بی‌بی سیدان وجود دارد. آب رودخانه‌اش زلال است و مناظر، چشم‎نواز. آب‌وهوا مطبوع و پوشش گیاهی خرم.

بی بی سیدان از این‌جا شروع شد که چند روز پیش، جایی این جمله رو خوندم: «دورترین سفرها از اولین گام‌ها شروع می‌شود.» چیزی که یکی از اولین انتخاب‌های زندگی من بوده.
اون جمله باعث شد یادم بیاد مسیری رو که به سمت بی بی سیدان می‎رفتم. فقط 15 دقیقه راه بود تا به آبشار برسم، ولی این‎قدر ایستادم و عکس گرفتم که حدود

تفاوت since و for
هنگامی از since و for استفاده می کنیم که قصد ذکر یک زمانی مشخص و یا یک زمانبندی را داشته باشیم . حال موسسه بهکلام قصد دارد شما را  با تفاوت since و for آشنا کند.
ما اغلب هنگام استفاده از دو حرف اضافۀ since و for دچار سردرگمی می شویم زیرا هر دوی این کلمات وقتی استفاده می‌شوند که می‌خواهیم بگوییم یک عمل چه مدت طول می‌کشد. با این حال این دو کلمه در مفهوم و معنی با هم متفاوت هستند. از since وقتی استفاده می‌کنیم که راجع به یک نقطه زمانی مشخص صحبت می

5. وجوهی دیگر از اعجاز قرآن   
5-1. اعجاز علمی
قرآن کریم برای هدایت جامعه و اندیشیدن در قدرت الهی و بیدار شدن از خواب غفلت و گمراهی گاهی به مسائل علمی نیز پرداخته که با مرور زمان وپیش رفت دانش و قطعیت یافتن برخی نظریه های علمی، پرده از این اشارت هابرداشته می شود و دانش مندان خصوصا با پی بردن به این حقایق، قرآن را از دیدگاه اعجاز مورد ستایش و پذیرش قرار می دهند.
هر چند این  اشارات هایی که ازگوشه های سخن حق تعالی نمودار گشته، هدف اصلی نبوده است،
کلیسای نوتردام دو هو در رونشان در فاصله سال های ۱۹۵۰ تا ۱۹۵۵ ساخته شد و اثر خلاقه تندیس واره و ارزشمندی است  که نشان  از موقعیت  محلی  و عملکرد مذهبی دارد و کلا نمایش گنجینه ای از نوآوری و شمایل پردازی مستقل است .  در این اثر، لوکوربوزیه ،ترکیب بندی دقیق نقشه و اصل زیبایی شناسی را  همراه با آزادی عمل جسورانه ای که در معماری  نیمه  دوم قرن کسب کرده بود ، بهم درآمیخت و لحن غنایی نوینی در فرهنگ معماری به وجود آورد .

انگاره ای که بتن آرمه و مصالح
کلیسای نوتردام دو هو در رونشان در فاصله سال های ۱۹۵۰ تا ۱۹۵۵ ساخته شد و اثر خلاقه تندیس واره و ارزشمندی است  که نشان  از موقعیت  محلی  و عملکرد مذهبی دارد و کلا نمایش گنجینه ای از نوآوری و شمایل پردازی مستقل است .  در این اثر، لوکوربوزیه ،ترکیب بندی دقیق نقشه و اصل زیبایی شناسی را  همراه با آزادی عمل جسورانه ای که در معماری  نیمه  دوم قرن کسب کرده بود ، بهم درآمیخت و لحن غنایی نوینی در فرهنگ معماری به وجود آورد .

انگاره ای که بتن آرمه و مصالح
·        
آدمیزاد قبل از آنکه به چیزی برسد ،حرص آن چیز را دارد،وقتی رسید برایش بی رنگ
می شود،انگار نه انگار !تازه یک آرزوی جدید کم کم سرو کله اش پیدا می شود و در
قلبش جا باز می کند و لنگر می اندازد.بعد فریاد واویلا سر می دهد یا به آن می رسم
یا بدبخت می شوم! بعد این آدم دو پا می افتد دنبال آرزوی جدیدش!فکر می کند به این
یکی که برسد خوشبخت می شود ،آرام می گیرد،به خودش افتخار می کند، تنهایی رختش را
جمع می کند می رود پی کارش ،آدم ها احاطه اش می کنند. اما
به تبعیت از تغییراتی که در روند شهرسازی شهرهای ایران پس از اسلام صورت گرفت، سیمای شهرهای این دوره نیز علاوه بر حفظ بعضی از خصوصیات گذشته ویژگی های جدید را پذیرفته و شکل های تازه پدید آوردند. سیمای هر شهر علاوه بر این که در هر زمانی و در فرآیند رشد و توسعه خود شکل ویژه ای به خود می گیرد به دو بخش سیمای بیرونی و سیمای درونی قابل تقسیم است: در شناخت سیمای بیرونی شهرهای اسلامی می توان به نشانه هایی اشاره کرد که علاوه بر کاربردهای شهرنشینی، هدایت ک
یکی از سنگ‌نگاره‌های کشف و بررسی شده توسط فرانسویان، قدمت این روستا را به 12000 سال به عقب برد.

امروز در صفحه گردشگری مجله دلتا به روستایی 3000 ساله می‌رویم. روستای میمند که در شهر بابک استان کرمان واقع شده. روستا یعنی میمند.
سکونتگاه کوچکی در دل کوه وجود دارد که به معنی واقعی کلمه کوچک است. محلی برای تشکیل اجتماع که به جهت اقلیم آب‎وهوایی در قالب چهره‎ای متفاوت شکل گرفته.
پلکانی عریض در دل کوه که داخلش موجوداتی به نام انسان، سکنی گزیدند.
شیمی فضایی
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
بیشترین کاربرد شیمی فضایی در مولکول‌های آلی است. (درپرونده: شکل فضایی مولکول اکستازی)
شیمی فضایی (به انگلیسی: Stereochemistry) شاخه‌ای از دانش پایه‌ی شیمی است که به بررسی و مطالعه آرایش فضایی اتم‌ها برای تشکیل مولکول می‌پردازد.
دو موضوع اساسی در شیمی فضایی، کایرالیته و تقارن مولکولی هستند. شیمی فضایی با عنوان شیمی سه‌بعدی (به انگلیسی: 3D Chemistry) نیز شناخته می‌شود. این شاخه از دانش، بر ایزومریِ ف
طراحی لوگو چگونه انجام می شود؟
از آنجا که یک آرم موجودیت تصویری است که یک سازمان را نشان می دهد ، طراحی لوگو یک بخش مهم از طراحی گرافیک نیز است. یک آرم یا سمبل اصلی یک سیستم شناسایی پیچیده است که باید بطور عملکردی در کلیه ارتباطات یک سازمان گسترش یابد. بنابراین ،طراحی آرم ها و ترکیب آنها در یک سیستم هویت بصری یکی از دشوارترین و مهمترین زمینه های طراحی گرافیک است. آرم ها در سه طبقه بندی قرار می گیرند (که می توانند ترکیب شوند). ایده های تصویری ، ا
بج سینه ( اتیکت یا نشان سینه )
بج سینه
بج سینه یا نشان سینه، وسیله‌ای است که صاحبان برندها برای معرفی مجموعه خود از آن استفاده می‌کنند. این وسیله برروی لباس، کت یا مقنعه وصل می‌شود.اگرشما اطلاعات کافی در زمینه بج یا نشان سینه دارید و صرفا برای دیدن نمونه محصولات به این صفحه مراجعه کرده‌اید، می‌توانید در انتهای همین بخش تصاویر این محصول را مشاهده کنید. اما اگر می‌خواهید علاوه بر دیدن نمونه کارها درباره این محصول بیشتر بدانید، ادامه مطلب
اهالی می‎گویند در ریگ جن، بهشتی وجود دارد که به چشم دیدنی نیست و تو باید به دل کویر بزنی تا به آن دست یابی. جایی که اگر از چنگال مرگ جستی، ثروتمند خواهی شد.

از دیرباز داستان‎های عظیم و حیرت‎آوری درباره مثلث برمودا شنیده‎ایم، نقطه‎ای از کره زمین که بی‎محابا هرچیز از هوا و زمین و آب و زیر‎ آب‎هایش می‎گذرد، می‎بلعد و هرگز نمی‎دانیم کجا رفتند و چه شدند. حتی اثری از آثارشان هم نمی‎یابیم. این‎که چه می‎شود و کجا می‎رود و چه ‎و چه، هنوز جا
سوالی مطرح است. آیا دنیای پس از انسان این گونه است؟ دنیایی که طبیعت آن را بلعیده یا در خشکی‌های بیابان محو شده؟

چه می‌شود که دهکده‎ای متروکه، زیباترین نقطه جهان می‌شود. جایی که مادر طبیعت مهریه خود را از ساکنان زمین پس گرفته، تمام زمین‌هایش را با هر آنچه که رویش ساخته شده بود. تمام خانه‌ها، مدرسه، بیمارستان، اراضی و هرچیز که یک روستای نه چندان کوچک در دل خود داشته را، از او پس گرفته است.
مانند مهریه عندالمطالبه است این روستا برای طبی
هر حکومتی اولاً و بالذات در جست‌وجوی بقای خود است: این اصل اولیه‌ی حیات تمام موجودات، از طبیعی تا مصنوعی، است، که حکومت‌ها هم از آن مستثنا نیستند؛ شمول این اصل در طول تاریخ بشر قابل‌ردیابی‌ست، و همه‌ی حکومت‌ها از آن پِی‌رَوی کرده و می‌کنند.
اقتضای اصل حفظ بقاء در روابط بین‌الملل، چیزی‌ست که «توازن قوا» می‌نامند: اگر هم‌سایه‌ات قدرت‌مند است، اگر کشورهای اطرافت قوی هستند، اگر قدرت‌های بزرگ به‌دنبال گسترش منطقه‌ی نفوذشان هستند،
کافه این پارک زبانزد است. همه آنجا را می‌شناسند. نیمی از آن داخل خانه و نیم دیگرش بیرون، روی بالکن است. جان می‌دهد برای خلوت کردن با خود. قرار های عصرانه و یا دیدار با دوستان.
نمی‌دانم چه صیغه ای ایست که نمی‌شود هیچ اسم دیگری را جز خانه هنرمندان روی اینجا گذاشت. پارک ایرانشهر؟ بوستان ایرانشهر؟ بوستان هنر؟ نه نمی‌شود که نمی‌شود. اینجا بی برو برگرد پارک هنرمندان است. با محیطی هنری. با مجسمه ها و تندیس های بیشمار که نمادی از طبیعت و عرفان هست
جملات ناب عاشقانه | متن های زیبا و احساسی برای همسر و مخاطب خاص
متن زیبا و جملات عاشقانه دوستت دارمعــشــقــ♥️ مــنــدوســتــتــ دارمــ
متن های عاشقانه جدید و کوتاه
قشنگ ترین و رمانتیک ترین جمله های احساسی و عاشقانه کوتاه برای همسر و عشق زندگیهمراه با متن های عاشقانه زیبا و ناب برای ابراز علاقه و گفتن دوستت دارم
جملات عاشقانه کوتاه
من برای توتو برای منما برای همچقدر قشنگ است این عشق من و تو …
هر روز بیش از پیش به این راز پی می

بررسی جامع شعر فارسیِ پس از مشروطه و تحقیق درباره‌­ی تحولات ادبی ناشی از این جنبشِ آزادی‌خواهانه‌ی عظیم کاری بس دشوار و گسترده است که در مجالی چنین اندک، غیرممکن می­‌نماید. ما در این شماره و شماره‌­ی آینده‌­ی بامداد، تنها به چشم‌­اندازی از مهم‌­ترین پدیده‌­های این تحول خواهیم پرداخت.
شاید مفید باشد که در وهله‌­ی نخست، کمی درباره‌­ی اوضاع ادبی و اجتماعی قبل از مشروطه بدانیم. اگر به نقد و بررسی تاریخ ادبیات فارسی در دوره‌­های مختل

بررسی جامع شعر فارسیِ پس از مشروطه و تحقیق درباره‌­ی تحولات ادبی ناشی از این جنبشِ آزادی‌خواهانه‌ی عظیم کاری بس دشوار و گسترده است که در مجالی چنین اندک، غیرممکن می­‌نماید. ما در این شماره و شماره‌­ی آینده‌­ی بامداد، تنها به چشم‌­اندازی از مهم‌­ترین پدیده‌­های این تحول خواهیم پرداخت.
شاید مفید باشد که در وهله‌­ی نخست، کمی درباره‌­ی اوضاع ادبی و اجتماعی قبل از مشروطه بدانیم. اگر به نقد و بررسی تاریخ ادبیات فارسی در دوره‌­های مختل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها